preloader

Kurumsal İlaçlama - Artemis İlaçlama

Artemis İlaçlama > Kurumsal İlaçlama

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM)
Saha ve makan böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür.  haşere ilaçlama mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir. Aynı zamanda bu sahalara taşınarak giriş yapabileceği ekipman ve malzemelerin, barınıp üredikleri ve gezindikleri her türlü kritik noktasının tespit edilmesi firma uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Bu cezaya maruz kalmamak, işletmenizdeki gereken zorunlu hijyen ve belgeler için kurumsal ilaçlama pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak tüm sorun ve sorumluluklarınızı en uygun fiyatlandırma ve kaliteli hizmet ile üstlenmekteyiz. Profesyonellik ve kalite garanti edilmektedir: Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. Artemis zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır

Gıda mevzuatları & xararlı kontrolü gıda mevzuatları ve direktifleri, gıda tedarik zinciri boyunca zararlıların önceden tespit edilmesi ve önlenmesini sağlayan esaslardır. Artemis ilaçlama zararlı kontrolü, müşteri şartlarınızı , yasal yükümlülüklerinizi ve kalite yönetim sistemi standartlarınızınızı sağlanma sürecinde zaralılardan kaynaklı risklerini zi kontrol etmede profosyonel ortağınızdır. Birçok kuruluş, hijyen mevzuatlarına uygun olarak zararlı risklerini kontrol etmemiz ve sektör tecrübemizden dolayı bize güvenir. Gıda İşletmelerinde zararlıların işinize etkisi.Zararlıların ekonomiye&İşinize etkileri – ekonomi ve İş Dünyası araştırma. merkezinden dökümanı açmak için tıklayın ve bir zararlı istilasının işinize yapabileceği etkiyi okuyun. Bir otel, restoran veya kırsal alanda bulunan bir üretim tesisi, hangisi olursa olsun herhangi bir yerde faaliyet gösteren bir işletme zararlılara karşı savunmasız olabilir.

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim