preloader

Güngören - Artemis İlaçlama

Farklı Tarz İlaç Seçenekleri ile Güngören Böcek İlaçlama

Bu aşamada devreye giren firmamız güngören böcek ilaçlama işlemini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Bu işlemde, böceklerin türüne ve kullanılacak olan ortama göre farklı çeşitlerde ilaçlar arasından en doğruları seçilebilmektedir. Firmamız, İstanbul’un birçok bölgesinde böcek ilaçlama hizmetini sunarken Güngören de bu ilçelerden birisidir. İstanbul’un şirin ilçelerinden birisi olan Güngören’de hem evlerde hem de iş yerlerinde böceklerin engellenememesi durumunda ilaçlama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Sıvı ilaçlama ile böceklerin temizlenmesi bilindiği üzere sıvılar çok hızlı bir şekilde yayılarak bulundukları kabın şeklini almaktadır. Sıvıların bu özelliği, ilaçlama aşamasında da çok sayıda avantajı beraberinde getirmektedir.

Güngören böcek ilaçlama
Güngören böcek ilaçlama

Firmamız tarafından uygulanan güngören ev ilaçlama

İşleminde sıvı ilaçlar kullanıldığında bu ilaçlar ortama hızlı bir şekilde yayılarak böceklerin tüm uğrak noktalarına ulaşmaktadır. Bu da ilaçlamanın muhteşem bir etki göstermesini sağlamaktadır. Özellikle iş yerlerinde bu tarz bir ilaçlama ile çok iyi sonuçlar almak mümkün olmaktadır. Haşerelerden kurtulma ilaç seçenekleri arasında jel ilaçlar da bulunmaktadır. Bu ilaçlar, sıvılara göre daha yoğun bir kıvama sahip olurken doğru noktalarda kullanılması gerekir. İşlerinde uzman olan ekiplerimiz, adreslere geldiğinde yapılan araştırmalar ile jel formundaki ilaçları kullanarak ilaçlamayı gerçekleştirirler. Müşterilerimiz güngören ev ilaçlama işleminde kullanılan jellerden hiçbir zarar görmeyecektir. Bu jeller, çalışanlarımız tarafından toplanırken gerekli etkinin gerçekleştiği kontrol edilmektedir.

Güngören Özel Formüller İle Fare İlaçlama İşlemi

Fare ilaçlanma her zaman en etkili ilaçlara ulaşmak amaçlansa da insanların sağlığı ön planda tutulmaktadır. Firmamızın ziraat mühendisleri, ilaçların üretiminde çok özel formüller tercih ederler. Bu formüller, güngören fare ilaçlama işleminin son derece etkili olmasını sağlarken, bölgeyi kullanan insanların en ufak bir zarar görmesini dahi engellemektedir. Daha güçlü formüllerde ortamın iyi şekilde havalandırılması sayesinde insanların zarar görmemesi mümkün olmaktadır.

Böcek ilaçlama güngören
Böcek ilaçlama güngören

Sık ilaçlanan semtler Özellikle son dönemlerde sırasıyla;
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi hamam böceği ilaçlama,
Akıncılar Mahallesi tahta kurusu ilaçlama,
Gençosman Mahallesi kalorifer böceği ilaçlama,
Güneştepe Mahallesi kara fatma ilaçlama,
Güven Mahallesi böcek ilaçlama çatı faresi ilaçlama,
Haznedar Mahallesi bit ilaçlama,
Mareşal Çakmak Mahallesi pire ilaçlama,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi ev faresi ilaçlama,
Güngören Merkez Mahallesi haşere ilaçlama,
Sanayi Mahallesi pire ilaçlama,
Tozkoparan Mahallesi güve ilaçlama
dahil hepsine haşere ve böcek, iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, pire ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, günün her saati servis vermekteyiz..

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim