Ev ilaçlama

Güngören Farklı Tarz İlaç Seçenekleri ile Böcek İlaçlama
Bu aşamada devreye giren firmamız güngören böcek ilaçlama işlemini kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Bu işlemde, böceklerin türüne ve kullanılacak olan ortama göre farklı çeşitlerde ilaçlar arasından en doğruları seçilebilmektedir. Firmamız, İstanbul’un birçok bölgesinde böcek ilaçlama hizmetini sunarken Güngören de bu ilçelerden birisidir. İstanbul’un şirin ilçelerinden birisi olan Güngören’de hem evlerde hem de iş yerlerinde böceklerin engellenememesi durumunda ilaçlama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Sıvı İlaçlama ile Böceklerin Temizlenmesi: Bilindiği üzere sıvılar çok hızlı bir şekilde yayılarak bulundukları kabın şeklini almaktadır. Sıvıların bu özelliği, ilaçlama aşamasında da çok sayıda avantajı beraberinde getirmektedir.

Firmamız tarafından uygulanan güngören haşere ilaçlama işleminde sıvı ilaçlar kullanıldığında bu ilaçlar ortama hızlı bir şekilde yayılarak böceklerin tüm uğrak noktalarına ulaşmaktadır. Bu da ilaçlamanın muhteşem bir etki göstermesini sağlamaktadır. Özellikle iş yerlerinde bu tarz bir ilaçlama ile çok iyi sonuçlar almak mümkün olmaktadır. Jel İlaçlar ile Haşerelerden Kurtulma: İlaç seçenekleri arasında jel ilaçlar da bulunmaktadır. Bu ilaçlar, sıvılara göre daha yoğun bir kıvama sahip olurken doğru noktalarda kullanılması gerekir. İşlerinde uzman olan ekiplerimiz, adreslere geldiğinde yapılan araştırmalar ile jel formundaki ilaçları kullanarak ilaçlamayı gerçekleştirirler. Müşterilerimiz Güngören haşere ilaçlama işleminde kullanılan jellerden hiçbir zarar görmeyecektir. Bu jeller, çalışanlarımız tarafından toplanırken gerekli etkinin gerçekleştiği kontrol edilmektedir.

Özel Formüller ile İlaçlama İşlemi: Böceklerin ilaçlanmasında her zaman en etkili ilaçlara ulaşmak amaçlansa da insanların sağlığı ön planda tutulmaktadır. Firmamızın ziraat mühendisleri, ilaçların üretiminde çok özel formüller tercih ederler. Bu formüller, Güngören haşere ilaçlama işleminin son derece etkili olmasını sağlarken, bölgeyi kullanan insanların en ufak bir zarar görmesini dahi engellemektedir. Daha güçlü formüllerde ortamın iyi şekilde havalandırılması sayesinde insanların zarar görmemesi mümkün olmaktadır.Sık ilaçlanan semtler Özellikle son dönemlerde on bir sırasıyla Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Tozkoparan Mahallesi dahil hepsine böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın