preloader

Gaziosmanpaşa - Artemis İlaçlama

Artemis İlaçlama > Avrupa Yakası > Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Avrupa yakasının en güzel ilçelerinden birisi olan gaziosmanpaşa, nüfusunu her geçen gün artırırken ev ve iş yerlerinde artan sorunların çözümü için özel firmalara olan ihtiyaç da artış göstermektedir. Bu alanlarda böceklerin ve haşerelerin görülmeye başlaması durumunda gaziosmanpaşa böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, bu hizmeti verirken müşterilerinin güvenini de kazanmaktadır. İlaçlama işleminde garantili hizmet sunan firmamız, çalışma alanlarının bu canlılardan uzaklaştırılmasında son derece titiz bir çalışma sürdürür. Kısa zaman içerisinde sorunların tamamen ortadan kaldırılması sağlanacaktır.

Profesyonel Ekip ve Ekipmanlar:
Haşere ilaçlama işlemi gerçekleşirken firmamız her zaman profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır. Amatör bir şekilde ilaçların etrafa serpiştirilmesi, böcek ve haşerelerin yok olmasını sağlamazken ev halkını da risk altında bırakmaktadır. Bu sebeple böcek ilaçlama işleminde firmamız özel cihazlar kullanarak bu işlemi gerçekleştirir. Bu cihazları kullanan ekibimiz de tamamen eğitimli ve işlerinde uzman olan kişilerden kurulmuştur.

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama
Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama

Kokusuz İlaçlama Seçenekleri: Eski yıllarda, sineklerin ilaçlanması için etrafta gezinen araçlar çok ciddi şekilde bir koku yaymaktaydı. Bu durum, insanların ilaçlamanın her zaman kokulu olduğunu düşünmesine sebep olmaya başladı. Ancak günümüzde yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları kokusuz olarak ilaçlama işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle gıda sektöründe hizmet veren iş yerleri ilaçlama işleminde kokusuz seçenekleri tercih etmektedir.

Kokulu İlaçlar ile Daha Güçlü Müdahale:
İlaçların kokusu, hedef alınan böcekler ve haşerelere uygun bir biçimde düzenlenmektedir. Onları kendisine çeken bu koku sayesinde ilaçların etkisi altında kalmaları sağlanır. Bu sebeple gaziosmanpaşa haşere ilaçlama işlemlerinde kokulu seçenekler de bulunmaktadır. Ortamın sorunsuz bir şekilde havalandırılmasına imkan tanınıyorsa ve bunun için zaman varsa kokulu ilaçlama seçeneği tercih edilir. Kokulu olarak hazırlanan ilaçlar, ortamda yer alan haşerelerin tamamını etkileyecek ve onların direkt olarak ortamı terk etmesini sağlayacaktır.

Böcek ilaçlama gaziosmanpaşa
Böcek ilaçlama gaziosmanpaşa

İlçe sınırları içinde 16 adet mahalle bulunmaktadır bunlar ;
Bağlarbaşı Mahallesi hamam böceği ilaçlama,
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi tahta kurusu ilaçlama,
Fevzi Çakmak Mahallesi kalorifer böceği ilaçlama,
Hürriyet Mahallesi kara fatma ilaçlama,
Karadeniz Mahallesi pire ilaçlama,
Karayolları Mahallesi fındık faresi ilaçlama,
Karlıtepe Mahallesi tesbihböceği ilaçlama,
Kazım Karabekir Mahallesi bit ilaçlama,
Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi hamamböceği ilaçlama,
Mevlana Mahallesi tesbih bocegi ilaçlama,
Pazariçi Mahallesi böcek ilaçlama,
Sarıgöl Mahallesi haşere ilaçlama,
Şemsipaşa Mahallesi bit ilaçlama,
Yeni Mahallesi ev faresi ilaçlama,
Yenidoğan Mahallesi akrep ilaçlama,
Yıldıztabya Mahallesi tahta kurdu ilaçlama
dahil hepsine böcek ve haşere ilaçlama, iş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, pire ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, günün her saati servis vermekteyiz…

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim