Çatalça Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti
Böcek ve haşere ilaçlama ile çatalca böcek ilaçlama hizmetleri kategorisinde 25 771 sayılı ve 30.3.2005 tarihli gıda ilaçlama kategorisinde çıkarılan kanunla toplum sağlığı için önemli bir adım atılmıştır. Toplum sağlığının temelini oluşturan gıda sektörü, ilaçlama işlemleriyle daha güvenilir hale gelecektir. Böceğin Özelliğine Göre İlaçlama ; Kurumsal ve bireysel kategoride, böceğin özelliğine göre özel  haşere ilaçlama  teknikleri tercih edilmektedir. Bu iş için görevli elemanlarımız, yerinde inceleme yaparak gerekli teşhis işlemini gerçekleştirmektedir. Güncel hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, pratik böcek ilaçlama seçenekleriyle kısa zamanda mekanlarınızı sağlıklı hale getirmektedir. Teşhis işlemlerinde en uygun ilaç seçeneği tercih edilir. Jel, püskürtme ve benzeri yöntemler içerisinden en uygun yöntem seçilir. Bu işlemden sonra sıra ilaçlama işlemine geçilmektedir.

Hayatımızın en önemli konusu kuşkusuz sağlıktır. Sağlıklı ortamlar ve sağlıklı iş dünyası, bireysel ve toplumsal sağlığın ilk şartıdır. Firmamız kurumsal kategoride ve bireysel kategoride böcek ilaçlama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Fumigasyon, fumigant gazı kullanan firmamız, insektisit, radentisit ve mollusisit maddelerini tercih etmektedir. Pire, sinek, hamam böceği, fare, kırk ayak, karınca, arı ve benzeri birçok böcek türünü ilaçlıyoruz. Genel ve kısmi ilaçlama yöntemleriyle en uygun yöntemleri tercih ediyoruz. Çatalca böcek ilaçlama seçeneklerinde güncel yöntemlerle sağlıklı sonuçlar elde ediyoruz. Gıda ile İlgili Sektörde İlaçlama Önemli. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve resmi prosedüre göre ilaçlama yapan firmamız, zorunlu ilaçlama hizmetini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Emniyet konusunda da gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Çatalca haşere ilaçlama  işlemlerinde insan sağlığı en önemli konudur. Çevredeki canlıların güvenliği ve çalışanların güvenliği böcek ilaçlama  hizmetlerinde en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden firmamız, yeni nesil yöntemleri hizmet programına dahil etmektedir. Türü bilinmeyen böcekler konusunda da bizi arayabilirsiniz. İlçesinde hizmet verdiğimiz semtler Akalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Celepköy Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Çiftlikköy Merkez Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Hisarbeyli Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Kabakça Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Ormanlı Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Örencik Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yazlık Mahallesi dahil hepsine böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın