Pire ilaçlama

Büyükçekmece İlaçlama Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm
İnsan hayatını tehdit eden böcekler ve haşereler, pis yerlerde gezerler. Bu nedenle insanların yaşadığı mekanlarda bulunmamaları gerekir, büyükçekmece böcek ilaçlama seçenekleriyle hastalık yayan bu haşereler tam anlamıyla etkisiz hale getirilmektedir. Mutfak, kiler ve benzeri gıda ile ilgili yerlerde bulunan böcekler, özel yöntemlerle temizlenmelidir. Fare, yılan, akrep ve benzeri haşereler de çok tehlikelidir. Yılan ve akrep zehirlidir ve kesinlikle etkisiz hale getirilmelidir. Fareler ‘tifo’ hastalığına neden olur. Ayrıca beraberlerinde mikrop taşıdıkları için etkisiz hale getirilmeleri gerekir.Profesyonel İlaçlama Yeni çıkan yasa ile birlikte gıda sektöründeki firmalar haşere ilaçlama işlemini düzenli bir şekilde yaptırmaları gerekir. Aksi halde para cezası ile karşı karşıya kalmaktadır. 25 771 sayılı ve 30 Mart 2005 Tarihli kanunla birlikte gıda sektöründeki şirketlerin ilaçlama yapması zorunludur.

Toplum sağlığını yakından ilgilendiren gıda sektörü, bu kategoride etkili ilaçlama yöntemlerini tercih etmelidir. Lokanta, restoran, cafe, unlu mamul üreticileri ve benzeri birçok gıda sektörü, ilaçlamayla daha sağlıklı hale gelecektir. Jel yöntemi, püskürtme yöntemi ve etkili birçok özel yöntem, bu sektörde tercih edilmektedir. Teşhis, tedavi ve son olarak emniyet seçenekleriyle ilaçlamada profesyonel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Büyükçekmece böcek ilaçlama  işlemlerinde yeni nesil yöntemler tercih ediliyor. Pratik Etkili ve güvenilir yöntemlerle kısa zamanda mekanlarınız yaşanır hale gelecektir. Sağlık için güvenilir ve etkili yöntemleri tercih edin.

Hizmet Kalitesiyle Tanışın İlaçlama işlemlerinde yeni nesil çözüm seçeneklerini tercih eden ekiplerimiz, dört mevsim çözüm üretmeye devam ediyor. Büyükçekmece  haşere ilaçlama ekiplerimiz, bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Günlük yaşantımızı ve çalışma tempomuzu sekteye uğratan haşereler, uzman yöntemlerle ortadan kaldırılıyor. Büyükçekmece haşere ilaçlama seçeneklerimiz, resmi prosedüre uymaktadır. İstediğiniz zaman bu hizmeti talep edebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel kategoride istediğiniz güncel çözümleri bir araya getiriyoruz. İlçede hizmet verdiğimiz semtler; 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Celaliye, Cumhurıyet, Çakmaklı, Dızdarıye, Ekinoba, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimaroba, Mimarsinan, Murat Çeşme, Pınartepe, Sinanoba, Türkoba, Ulus, Yenimahalle olarak yirmi dört semtte de haşere ve böcek ilaçlama yapmaktayız.


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın