Fare ilaçlama

Başakşehir Böcek İlaçlama Hizmetiyle Tanışın
Toplum sağlığı açısından önemli olan bu konu 30 Mart 2005 tarihinde yasallaştı. 25771 sayılı kanunla birlikte gıda sektöründe başakşehir böcek ilaçlama zorunlu hale geldi, bu zorunluluk haşerelerin hastalığa neden olmasıdır. Özellikle fareler ciddi hastalıklara neden oluyor, İlaçlamayla Bu Haşerelerden Kurtulabilirsiniz ; Profesyonel elemanlarla çalışan firmamız, etkili yöntemleri tercih etmektedir. Teşhis işlemi, tedavi işlemi ve emniyet işlemi, programın genelini ihtiva etmektedir. Güncellenen yöntemlerle birlikte kısa zamanda haşerelerden kurtulabilirsiniz. Hamam böcekleri, fareler, sıçanlar, sinekler ve benzeri canlılar, yaşadığımız mekanlara mikrop taşırlar. İlaçlama yöntemiyle temizlenmesi gereken bu haşereler, sağlık açısından tehlike arz eder.

Hamam böcekleri, sinekler, kalorifer böcekleri ve sinekler, profesyonel yöntemlerle ortadan kaldırılmalıdır. Kısmi ve genel yöntemler, teşhis işleminin ardından tercih edilmektedir. Özellikle hamam böcekleri konusunda geç kalındığında genel ilaçlama işlemi yapılır. Bu konuda amatörlerin tercih edilmesi durumunda ciddi sorunlar meydana gelebilir. Başakşehir böcek ilaçlama hizmetinde insek tisit, raden tisit ve benzeri ilaçları kullanıyoruz. Şirketimiz, gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Sağlık Bakanlığı Onaylı. Bu kategoride meydana gelen zehirlenme vakaları, amatör yöntemlerden kaynaklanıyor. Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları tercih etmektedir. İşlem sonunda gerekli dezenfeksiyon işlemleri de yapılmaktadır. Elemanlarımız gerekli tedbirleri almaktadır. Bu sektörde kullanılan maske, elbise ve eldiven gibi giysiler tercih edilmektedir. Mekanın boşaltılması gerekiyorsa, gerekli boşaltma işlemi gerçekleşmektedir.

Başakşehir haşere ilaçlama hizmetleri kategorisinde pratik çözüm seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Haşerenin özelliklerine göre özel yöntemler tercih edilmektedir. Resmi prosedürü dikkate alan firmamız, özellikle kurumsal ilaçlamada, geçerli yöntemleri tercih etmektedir. Başakşehir haşere ilaçlama hizmetinde etkili ve güncel seçenekler tercih edilmektedir. Hizmet programımız belli periyotlarda gerçekleşiyor.Gıda sektörü için gerekli olan periyodik ilaçlama yöntemleri, profesyonel elemanlarımız tarafından takip ediliyor. Bu konuda güvenilir ve garantili hizmet seçenekleri sunuyoruz. İlçede hizmet verdiğimiz mahalleler Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, İkitelli Osb Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi dahil olmak üzere böcek haşere hizmeti vermekteyiz,


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın