preloader

Bakırköy - Artemis İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm
Sağlığımız tehdit eden haşereler, günlük yaşantımızı felç ediyor. Hayatımızı çekilmez hale getiren haşereler, aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Lağımlar, pis borular, tuvalet ve mutfak giderleri, böceklerin yuva yaptığı yerlerdir. Hamam böcekleri bu kategoride en hızlı üreyen böceklerdir. Görüldükleri anda ilaçlanmaları gerekir. Aksi halde koloni oluşturmaya başlarlar. Kısa zamanda bakırköy böcek ilaçlama hizmeti gerektirir. Profesyonel elemanlarımız böceğin yapısına uygun ilaçlama yöntemleriyle kısa sürede temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Profesyonel elemanlarımız gerekli belgelere sahiptir. Firmamız böcek ilaçlama  sektöründe gerekli resmi prosedüre göre hareket etmektedir.

Bakırköy böcek ilaçlama
Bakırköy böcek ilaçlama

Profesyonel hizmet, eğitimli personellerle güvenilir haşere ilaçlama Hizmeti Sunuyoruz. Kumasal özelliklere sahip iş yerlerinde ve gıda sektöründe ilaçlama zorunlu hale geldi. Kanunen 30/3/2005 tarihinden itibaren düzenli ilaçlama yaptırmayan gıdacılara ciddi manada ceza kesiliyor. 25771 sayılı kanunla birlikte ilaçlama kategorisinde etkili çözüm seçenekleri bir araya getiriliyor. Ekmek fırınları, tatlıcılar, pastaneler, lokantalar, kafeler ve restorantlar, düzenli ilaçlanması gerekir. Yapılan denetimlerde böceğe rastlanırsa ciddi manada ceza kesiliyor. Sekiz bin lirayı bulan cezalar, firmalar için ciddi zarar anlamına gelmektedir. Güncel, etkili ve konusunda deneyimli olan personelimiz sertifikalıdır. İlaçlama hizmetinde gerekli olan tecrübeye sahiptir. Bu kategoride meydana gelen yeni gelişmeleri takip ediyoruz. Resmi prosedürde meydana gelen değişiklikleri hizmet programımıza dahil ediyoruz.

Böcek ilaçlama bakırköy
Böcek ilaçlama bakırköy

Haşere ve böcek ilaçlama  Hizmetimizle sizlere Sağlıklı Mekanlar sunuyoruz ; Hamam böcekleri, fareler, akrepler, kırk ayaklar, saç kesenler, sinekler, arılar, karıncalar ve pireler, ilaçlama kategorimize dahil olan haşerelerdir. Hizmet kalitesini artıran eleman kadromuz, güncel Bakırköy haşere ilaçlama yöntemleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu kategoride ilk adım böceklerin incelenmesidir. Böcekler incelenir ve en uygun ilaçlama yöntemi uygulanır. Toplum sağlığı için önemli olan Bakırköy haşere ilaçlama yöntemiyle, yaşadığınız mekanlar daha sağlıklı olacaktır. İlaçlamadan sora dezenfeksiyon işlemleriyle normal hayatınıza devam edebilirsiniz. ilçedeki mahalleler;
Ataköy 1. kısım hamam böceği ilaçlama,
Ataköy 2-5-6. kısım tahta kurusu ilaçlama,
Ataköy 3-4-11. kısım kalorifer böceği ilaçlama,
Ataköy 7-8-9-10. kısım kara fatma ilaçlama,
Basınköy fındık faresi ilaçlama,
Cevizlik böcek ilaçlama,
Bakırköy kartaltepe bit ilaçlama,
Osmaniye pire ilaçlama,
Sakızağacı akrep ilaçlama,
Şenlikköy örümcek ilaçlama,
Bakıtköy Yenimahalle böcek ilaçlama,
işyeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, 7/24 servis vermekteyiz.

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim