preloader

Bahçelievler - Artemis İlaçlama

Bahçelievler Böcek ilaçlama Hizmeti İle Mekanlarınız Yaşanabilir Olsun
Sertifika ve tecrübe kategorisinde yeterli seviyede olan ekiplerimiz, 7/24 çözüm üretiyor, bahçelievler böcek ilaçlama hizmetlerimizde sizin için en uygun zaman dilime tercih ediliyor. Kurumsal veya bireysel seçeneklerimizde özel yöntemler tercih ediliyor. Resmiyete göre gerçekleştirilen ilaçlama hizmetimiz belgelendirilmektedir. Bu belge ile gıda sektöründeki denetimlerde problem yaşamazsınız. Düzenli böcek ilaçlama yaptırmayan firmalar için sekiz bin lira ceza kesiliyor. İlaçlama hizmetiyle sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilirsiniz. Pis borularda, kanalizasyonda ve benzeri yerlerde gezen haşereler, evimize mikrop taşıyor. Gıda sektöründe toplumsal sağlığı tehdit eden bu haşereler, profesyonel ilaçlama yöntemleriyle tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

bahçelievler böcek ilaçlama
Bahçelievler böcek ilaçlama

Yeni Nesil Haşere İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz ;
2005 yılı itibariyle zorunlu hale gelen gıda sektöründe ilaçlama hizmeti, toplumsal sağlık için önemidir. 30 Mart 2005 tarihi itibariyle yürürlüğe giren bu uygulamada 8 bin lira cezai müeyyide söz konusudur. Bu nedenle ilaçlamada profesyonel firmamızı tercih edebilirsiniz. Güncel böcek ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İnsan sağlığını öncelikli konu olarak değerlendiren firmamız, onaylı yöntemleri tercih etmektedir. Zehirlenmeye karşı gerekli önlemler alınmaktadır. Ayrıca ilaçlamadan sonra gerekli dezenfeksiyon işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Sektörel anlamda gerekli deneyime sahip elemanlarımız, günün her saatinde hizmetinizdedir.

Böcek ilaçlama bahçelievler
Böcek ilaçlama bahçelievler

Bahçelievler Böcek ilaçlama Hizmetinde Profesyonel Yöntemleri Tercih Ediyoruz ;
Teşhis, tedavi ve sonuç kategorisiyle, profesyonel yöntemleri tercih eden ekiplerimiz, Fumigasyon yöntemiyle çözüm üretiyor. Bu kategoride kullanılan gazlar, profesyonel seçeneklerdir. Zehirli sürüngenler konusunda da her zaman için bizi arayabilirsiniz. Bahçelievler haşere ilaçlama ekiplerimiz, İnsek tisit ve raden tisit gibi maddeler kullanılmaktadır. Bütün bu maddeler bu kategoride izinli ürünlerdir. Gıda sektöründeki ilaçlama hizmeti, toplumun sağlığında belirleyici rol oynamaktadır. Pratik ve etkili Bahçelievler haşere ilaçlama ekiplerimiz, söz verilen zamanda ilaçlamayı bitirmektedir.
İlçenin Bahçelievler Mahallesi hamam böceği ilaçlama,
Cumhuriyet Mahallesi tahta kurusu ilaçlama,
Çobançeşme Mahallesi kalorifer böceği ilaçlama,
Fevziçakmak Mahallesi kara fatma ilaçlama,
Hürriyet Mahallesi fındık faresi ilaçlama,
Kocasinan Merkez Mahallesi tesbihböceği ilaçlama,
Siyavuşpaşa Mahallesi böcek ilaçlama,
Soğanlı Mahallesi bit ilaçlama,
Şirinevler Mahallesi pire ilaçlama,
Yenibosna Merkez Mahallesi kene ilaçlama,
Zafer Mahallesi haşere ilaçlama
böcek ilaçlama, işyeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, sağlık bakanlığı onaylı, 7/24 servis vermekteyiz.

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim