Profesyonel Elemanlarımız  Ataşehir de 7/24 İlaçlama Hizmeti Veriyor
Böcekler, haşereler, fareler ve çekirgeler, her zaman için hayatımızı tehdit eder. Hayatımızı tehdit eden bu haşereler, beraberinde mikrop taşımaktadır. Pis yerlerde gezen bu haşereler, her türlü hastalığa neden olabilir. Fareler, genellikle mutfağa girerler. Açıkta bulunan yiyecekleri yerler. Bu nedenle mutfağa mikrop taşırlar. Bununla birlikte insan sağlığı için büyük bir tehdit haline gelir. Tifo ve benzeri hastalıklar farelerden insanlara geçer, ataşehir böcek ilaçlama tekniği ile farelerin temizlenmesi, insan sağlığı için önemlidir. Hamam böcekleri, pireler, arılar, sinekler ve benzeri bir çok haşere, hizmet kategorimizde yer almaktadır.

Kurumsal Ataşehir Böcek İlaçlama ; İş yeri, imalathane, fabrikalar, okullar ve resmi kurumlar ve spor tesisleri kategorisinde ilaçlama hizmeti veriyoruz. Özellikle gıda sektöründe zorunlu olan Ataşehir böcek ilaçlama hizmetiyle birlikte toplum sağlığı korunmuş oluyor. Teşhis, tedavi ve emniyet sıralamasını takip eden firma elemanlarımız, güncel çözümler sunuyor.İnsan sağlığı için zararlı olmayan yöntemlerimiz, sertifikalı Ataşehir haşere ilaçlama elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Sağlıklı bir hayat için ilaçlama hizmeti her zaman için gereklidir. Güncel, etkili ve pratik çözüm seçenekleriyle ilaçlamada kaliteli çözüm seçenekleri tercih ediliyor.

Dört Mevsim Ataşehir haşere ilaçlama Hizmet ; Böcekler genellikle hava ısındığı zaman ortaya çıkar. Kalorifer böcekleri de kış aylarında kaloriferin kullanılmasıyla birlikte kendini gösterir. Kış aylarında fareler daha çok sıcak ortamları severler. Bu nedenle insanların mekanlarında daha sık görünmeye başlarlar. Gıda sektöründe olsun, evinizdeki mutfakta olsun, fareler her zaman yiyeceklerin olduğu yerlere giderler. Bütün haşereler konusunda bizi her zaman arayabilirsiniz. Ataşehir haşere ilaçlama ekiplerimiz, mekana ve haşerenin türüne göre özel yöntemlerle hareket ediyor. Tercih ettiğimiz bütün ilaçlar ve yöntemler onaylıdır. Hizmet kalitesini artıran firmamız, kısa zamanda haşereleri temizlemektedir. Etkili, pratik ve başarılı yöntemlerimizle mekanlarınız yaşanır hale gelecektir.İlçede hizmet verdiğimiz semtler Aşık Veysel, Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir Mahallesi tamamina böcek ve haşere hizmeti verilmektedir.


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın