KORUMAKONTROLMÜCADELE
İç alanlar – Kamuya açık binalar – Gıda işletmeleri – Saklama ve depolama alanları – Gıda hazırlanması – Dış alanlar – Gümrüklü alanlar – Kara deniz ve hava taşıtları.

KORUNMA VE ZARARLILARIN KONTROLÜ

Önleme ve zararlı kontrolü bizim temel işimizdir, böcek ilaçlama kontrol ekipleri, haşere ilgili sorunları kesintisiz çözer. Ortaya çıkabilecek sorunlardan ve rahatsızlıklardan kaçınmak için önlemler alır. İhtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir, haşere ilaçlama kontrolü konusunda, artemis, eğitimli ekip ve ekipmanlarıyla ilkelerine dayalı en kaliteli sonuçlara ulaşımını sağlar. İhtiyaca yönelik haşere ve kemirgenlere karşı kontrol çözümler üretir. Zararlı Yönetim Programı nedir? Zararlılara karşı mücadele konusunda her bir mekan için, çözüm odaklı hazırladığı plan ve programlardır. Bu programlar dahilinde mekana Sistem Dosyası oluşturulur ve raporlanır.
HEDEF: Böcek ilaçlama Servislerin hedefi haşere ve kemirgenlere karşı işletmenin saha ve alanları daimi olarak, korunması, kontrol altına tutulmasıdır.
KAPSAM: Artemis ilaçlama haşere ve kemirgenlerle mücadelesinde üstünlük elde edebilmek için, aşağıdaki hususları önemle ele almaktadır.
TEŞHİS: Mücadele ve müdahale edilecek haşereler tespiti. hizmeti alınmasını sağlamaktır. Yılda aralıklı periyotlarda mekan için servis hizmeti alınmasını sağlanmaktadır.
Emniyet : Tedbirleri alınması, emniyet alanı sınırlarında haşere ve kemirgen ilaçlaması uygulanması ve takibinin aralıklarla yapılması önem arz etmektedir.

PROFESYONELLİK VE KALİTE GARANTİ EDİLMEKTEDİR

Kalitemizi,işimiz yansıtarak ticaretimize yön veren kuruluş olarak  şekil almasını önemseriz. Zararlı mücadele ekibi, profesyonel ve sertifikalı personelden oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat ve yasalar hakkında güncel sorumluluklara sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız dünyanın korunması ve güvenliği üzerine odaklanmaktadır. Gıda Mevzuatları & Zararlı Kontrolü. Gıda mevzuatları ve direktifleri, Gıda tedarik Zinciri boyunca zararlıların önceden tespit edilmesi ve önlenmesini sağlayan esaslardır. Artemis İlaçlamada zararlı kontrolü, yasal yükümlülüklerinizi ve kalite yönetim sistemi standartlarımızı sağlanma sürecinde haşerelerden kaynaklı risklerini kontrol etmede profesyonel çözüm ortağınız olacaktır. Birçok kuruluş, hijyen mevzuatlarına uygun olarak zararlı risklerini kontrol etmemiz ve sektör tecrübemizden dolayı bize güvenir.


Call Now ButtonHemen Bize Ulaşın