preloader

Hakkımızda - Artemis İlaçlama

Artemis İlaçlama > Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

ARTEMİS Anatolia turizm olarak Antalya da 2004 yılında kurulan bugün TAMİŞ Haşere Kontrol Hizmetleri (Belge No: 992/383 ) konusunda İstanbul un en büyük şirketlerinden biridir. Haşere ve kemirgenlere uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde lider konumuna getirmiştir.

KORUMA – KONTROL – MÜCADELE
İç alanlar – Kamuya açık binalar – Gıda işletmeleri – Saklama ve depolama alanları – Gıda hazırlanması – Dış alanlar – Gümrüklü alanlar – Kara deniz ve hava taşıtları dır.

KORUNMA VE ZARARLILARIN KONTROLÜ
Önleme ve Zararlı kontrolü bizim temel işimizdir. ARTEMİS kontrol uzmanları, zararlılarla ilgili problemleri profesyonelce çözer. Ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmak için önlemler alır. İhtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir. Zararlı kontrolü kapsamında, ARTEMİS, IPM (Integrated Pest Management) ilkelerine dayalı en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tamiş, ihtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir. ARTEMİS Entegre Zararlı Yönetim Programı nedir? ARTEMİS zararlılarla mücadele konusunda her bir işletme için, çözüm ortağı olarak hazırladığı bir programdır. Bu program dahilinde Kalite Sistem Dosyası oluşturulur.

HEDEF: ARTEMİS İlaçlama Servisimizin hedefi, zararlılara karşı işletmenin, hedef alanı daimi olarak, korunması, kontrol altına alınmasıdır.
KAPSAM: ARTEMİS zararlılarla mücadelede başarı elde edebilmek için, aşağıdaki hususları önemle vurgulamaktadır.
TEŞHİZ: Mücadele ve müdahale edilecek zararlıların tek tek tespiti.
TEDAVİ: Normal şartlarda ayda bir defa hedefteki zararlılar için, ilaçlama servis hizmeti uygulamaktadır. Yılda en az altı defa bir işletme için servis hizmeti uygulanmalıdır. Emniyet : Tedbirleri alınan, Emniyet alanı sınırlandırılan alanlarda uygulamanın yapılması.

PROFESYONELLİK VE KALİTE GARANTİ EDİLMEKTEDİR
Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. ARTEMİS zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır.

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim