preloader

Bireysel İlaçlama - Artemis İlaçlama

Artemis İlaçlama > Bireysel İlaçlama

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM)
Artemis İlaçlama çalışmalarındaki en önemli nokta kontroldür.Haşere mücadelesinde başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve neden çıkış yaptıklarını belirlemek için ön çalışma yapmaktadır. Artemis ilaçlama profesyonel servis teknisyenleri IPM programımızı daha etkin hale getirmek için sizinle çalışır ve gerekleri önlemleri almak için ön bilgi raporlamasını hazırlar.Uzman ilaçlama kadrosu son teknolojiye uygun ekipmanları ve sağlık bakanlığından onaylı Biyosidal ilaçları ile size hak ettiğiniz kaliteli,huzurlu,güvenli ve sağlıklı yaşam alanı sunar.Profesyonellik ve kalite garanti edilmektedir:Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. TAMİŞ zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır.

Evinizde artemis ilaçlama böcek ve Haşere Çözüm Aşamaları Keşif Aşaması: Evinize gelen haşere ilaçlama ekibinin yapacağı ilk çalışmadır. Evinizde şikayetçi olduğunuz haşereleri bulmak, cinslerini ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı bir keşif turu düzenlenmelidir. Hangi bölgelerde ne tür böcekler bulunur? Tüm bunların tespit edilmesini sağlar. Yuvalandıkları yerler incelenir, yumurtaları ve larvaları mutlaka tespit edilir. Bu aşama atlanırsa yapılacak olan ilaçlama çalışmasından başarılı bir sonuç beklenemez.

Karar Aşaması: Haşere ilaçlama ekibi tarafından yapılan keşif turundan sonra böcek ilaçlamada karar verilmesi için geniş çaplı bir toplantı yapılır. Bu toplantıda haşerelerin nerelerde olduğu araştırılmaktadır. Aynı zamanda hangi ilacın ne kadar miktarda kullanılması gerektiğine de karar verilir. Yine haşere ilaçlama uygulamasında hangi cihazın kullanılması gerektiği de bu aşamada belirlenir. Kokulu, kokusuz, jel, buhar ve sıvı gibi ilaçlama yöntemleri arasından uygun olana karar verilir. Uygulama Aşaması: Bu aşamada devreye ilaçlama personeli girecektir. Karar aşamasında yapılan toplantıda alınan karara en uygun şekilde haşerelerin yoğun olduğu yerlere belirlenen böcek ilacı yeterli miktarda bırakılır. Günümüzde haşere türleri hızla artmaktadır. Özellikle haşerelerin ortak özelliği olan hızlı çoğalma en büyük sorunlardan biridir. Haşerelerin çoğalmasına ve sizi rahatsız ederek hasta etmesine fırsat vermeden önce hemen bizi arayın ve kaliteli ilaçlama hizmetimizden faydalanın. Uygun fiyatlarda hem hızlı hem de etkili bir ilaçlama firması arıyorsanız, Artemis ilaçlama isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir firma olacaktır.

Arayın 0552 395 6400
WhatsApp İletişim