Fare ilaçlama

Gebze Böcek İlaçlama Yöntemleriyle Tanışın

İlaçlama hizmeti, sağlıklı yaşamın bir parçasıdır, ev, iş yeri ve kurumsal kategoride gebze böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, hastalık taşıyan böcekleri ve sürüngenleri ortadan kaldırıyor. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, arı, yılan, akrep ve benzeri birçok haşereyi ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, insan sağlığını ön plana almaktadır. Profesyonel ekiplerle gebze böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz: Gıda sektöründe, yeni çıkan kanun gereği, ( 30/3/2005-25771) düzenli ilaçlama zorunlu hale geldi. Bunun nedeni sürüngenlerin ve böceklerin hastalık taşımasıdır. Düzenli ilaçlama yapmayan bütün firmalar için cezai müeyyide uygulanmaktadır, sekiz bin türk lirasına kadar para cezası uygulanmaktadır.

Sağlık açısından son derece önemli olan haşere ilaçlama hizmeti, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Sertifikalı ve tecrübeli eleman kadromuz, günün her saatinde ilaçlama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Genel veya kısmen Gebze haşere ilaçlama seçenekleriyle sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Şahıslar İçin Gebze Haşere İlaçlama firması ile Tanışın: Kamu alanını ilgilendiren bütün ilaçlama işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılıyor. Toplum sağlığı açısından önemli olan gebze böcek ilaçlama şirketi, profesyonellere emanet edilmelidir. İnsektisit, Roden tisit ve mollusisit gibi maddeleri kullanan firmamız, insan sağlığına önem vermektedir. Jel tabanca tekniği ve püskürtme tekniği bu kategoride tercih edilmektedir. Kurumsal hizmet seçeneklerimizin yanı sıra şahıslar için de çözüm üretiyoruz. Evinizde mutfağınızı işgal eden zararlı böceklerden kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Teşhis, tedavi ve emniyet kategorisinde etkili program seçenekleri tercih edilmektedir.

Fumigasyon ve fumegent gazı kullanan ekiplerimiz, hizmet esnasında gerekli önlemleri almaktadır. Tercih edilen bütün yöntemler sağlık açısından tehdit meydana getirmemektedir. İlaçlama sonunda gerekli dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Kişilere ve kurumlara özel hizmet seçeneklerimizle zararlı böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. İlçede hizmet verdiğimiz semtler ; sırasıyla Adem Yavuz Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Balçık Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumaköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Denizli Mahallesi, Duraklı Mahallesi, Elbizli Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hatipler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıllı Mahallesi dahil hepsine böcek ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız.


× Size nasıl yardımcı olabiliriz?